Carnilove Ambasadoři

Martin Vrtěl

Mushing

Mistr světa, vícemistr Evropy, několikanásobný mistr České republiky se psím spřežením. Na suchu i na sněhu. Chovatelská stanice s více jak 10-ti letou zkušeností.

Michaela Plecháčková

Sportovní kynologie

Mistr SR BO, 2x 2.vicemistr SR NO ve sportovní kynologii. Mnohonásobný účastník MS FMBB, FCI, WUSV.

Jiří Toman

Mondioring

Dvojnásobný mistr ČR v mondioringu, 5 místo na MS FMBB. Mezinárodní figurant.

Darina Tarabini

Kočky

Poradce chovu a posuzovatel téměř všech kočičích ras. Chovatelská stanice s 35-letou zkušeností. Kočky z CHS oceněny mnoha výstavními tituly.

Tereza Vajnerová

Sportovní kynologie

Několikanásobný mistr mládeže, mistr juniorů, účast na mezinárodním mistrovství německých ovčáků a účast na mistrovství světa WUSV

Katarina Vigodová

Bikejöring

Mnohonásobný mistr SR v bikejoringu, druhý vícemistr Evropy v bikejoringu, mistři SR v Sc2. 15 let zkušeností v individuálním mushingu.

Jitka Duffková

Sportovní kynologie + rozhodčí + chov

Mnohonásobná účastnice MR, MS FCI a WUSV, 1x vicemistr republiky a člen vítězného druzstva WUSV. Mezinárodní rozhodčí z výkonu - sportovní kynologie. Chovatelská stanice Německých ovčáků s 20 letou tradicí.

Anita Bebr

Mushing

Závodní tým a chovatelská stanice Sibiřských husky s 25letými zkušenostmi. Mistr a 2. Vicemistr ČR off snow 1. Vicemistr ČR on snow, mnohonásobná účastnice ME.

Jiří Andrle

Vlci

Spoluzakladatel československého vlčáka a mnoha různých ras, chovatel vlků, pejskař tělem i duší od roku 1971.

Petr Zoubek

Lovecký vycvik a chov loveckách plemen

Mistr světa lovu s ohaři, mnohonásobný vítěz Field Trail s mezinárodní účasti , více mistr Evropského poháru maďarských ohařů.

Juraj Ruža

Agility SK, Hala Pezinok

Mnohonásobný reprezentant SK v agility, TML SK reprezentace, mezinárodní rozhodčí, organizátor mezinárodních závodů, chovatel Rose Speedlight (10rokov)

Jana Kadlecová

CHS Thajských koček

Model standardu plemene při uznávacím procesu. NOM na World Show, Národní vítěz, DV, DVM, JW a mnohonásobní nositelé titulu SC a ocenění BIS. Poradce chovu a člen chovatelské rady pro THA ve FIFe.